+420 777 333 702 saint.soby@gmail.com

Ahoj! Jsem DJ Saint Soby vlastním jménem Petr Svoboda, zakladatel dj školy pro začátečníky a současně duchovní otec plzeňské houseové formace Musicmafia. Inicioval jsem vznik tohoto projektu a přispěl tak k oživení západočeské taneční scény v letech 2009-2018.

S mojí osobou je nejčastěji spojován neopakovatelný cit pro výběr tracků, moje sety vynikají svou zábavností a pestrostí, nápaditými a často překvapivými mixy. Zahrál jsem si na více než 300 parties, čas od času jsem zván jako host do vysílání českých rádiích a mám zkušenosti s vystupováním v klubech za hranicemi ČR.

Jako promotér mám na svém kontě nejoblíbenější klubovou noc v západočeském kraji WENDETA (anketa Best of West). Noc plnou kvalitní produkce všech odnoží house music doplněnou o originální melodie živých nástrojů v improvizovaném znění. Při živém mixu mě doprovázel saxofon, trumpeta, elektrická kytara, bubny a dokonce i živý zpěv. Sedm let jsem pracoval jako produkční v prestižním klubu klubu PH+, kde jsem se potkal s mnoha zahraničními i domácími hvězdami.

Tohle všechno je zbytečné, protože ta nejdůležitější zpráva pro Tebe je to, že Tě naučím mixovat !!!

Za svojí éru jsem vychoval přes třicet žáků a tento počet neustále roste. Někteří absolventi se profesionálním hraním dokonce i živí.
Zaleží jen na Tobě, kam až to chceš dotáhnout…

Čili projekt DJ ŠKOLA si klade za cíl přivést novou generaci talentovaných djů na pole české taneční scény. Po „tvrdém výcviku“ si naostro vyzkoušíš jaké to je stát za mixpultem v klubu plném očekávajících posluchačů.

Tak co ? Jdeme na to?

Moje vášeň jsou gramofony a vinylové desky

Na začátku všeho byly gramofony a vinylové desky. Absolutní analog, který je neustále oblíben pro svou jedinečnou kulturu projevu. Navíc praskající deska má svoje nezaměnitelné kouzlo. Nejsou tu žádné pomůcky ani ukazatele, musíte se spolehnout čistě na svůj hudební sluch a rytmus a proto mě to tak baví.

Set jsem nahrál spontálně, bez příprav, jen čistá improvizace… podzim 2020.
Nemůžu si pomoct, ale i když jsou tam chyby, tak ten set má prostě koule 😀