Warning: A non-numeric value encountered in /DISK2/www/3475/djskola.eu/www/wp-content/themes/pagelines/includes/library.layout.php on line 77
Ahoj! Říkám si DJ Saint Soby vlastním jménem Petr Svoboda, jsem zakladatel a duchovní otec plzeňské houseové formace Musicmafia. Inicioval jsem vznik tohoto projektu a velkou měrou tak přispěl k oživení západočeské taneční scény. S mojí osobou je nejčastěji spojován neopakovatelný cit pro výběr tracků, moje sety vynikají svou zábavností a pestrostí, nápaditými a často překvapivými mixy. Zahrál jsem si na více než 300 parties, čas od času jsem zván jako host do vysílání českých rádiích a mám zkušenosti s vystupováním v klubech za hranicemi ČR. Jako promotér mám na svém kontě nejoblíbenější klubovou noc v západočeském kraji WENDETA. (anketa Best of West) Noc plnou kvalitní produkce všech odnoží house music doplněnou o originální melodie živých nástrojů v improvizovaném znění. Při živém mixu mě doprovázel saxofon, trumpeta, elektrická kytara, bubny a dokonce i živý zpěv. Sedm let jsem pracoval jako produkční v prestižním klubu klubu PH+, kde jsem se potkal s mnoha zahraničními i tuzemmskými hvězdami. Ale tohle všechno je zbytečné, protože ta nejdůležitější zpráva pro Tebe je to, že Tě naučím mixovat !!! Za svojí éru jsem vychoval a zasvětil do tajů djingu přes dvacet žáků a tento počet neustále roste. Někteří absolventi mojí dj školy se profesionálním hraním dokonce i živí.

Čili projekt DJ ŠKOLA si klade za cíl přivést novou generaci talentovaných djů na pole české taneční scény. Po „tvrdém výcviku“ si naostro vyzkoušíš jaké to je stát za mixpultem v klubu plném očekávajících posluchačů. Tak co ? Jdeme na to?

saint soby