+420 777 333 702 saint.soby@gmail.com

Intenzivní DJ workshop pro školy se zaměřuje na výuku základů DJingu. Kromě samotné techniky se podíváme na fenomén DJingu i z pohledu jeho historie a klubové scény. Kdo je DJ? Jaká je jeho úloha? Co je u DJingu důležité? A jakým způsobem techniku efektivně trénovat?

Koncepčně laděný workshop je průvodcem základů DJingu jak z teoretické, tak především z praktické stránky. DJ workshop je určen pro všechny studenty do 26 let. Stačí si přinést dobrou náladu a nebýt v den konání workshopu za školou. 😀

Proč si objednat workshop do mojí školy?

1. Rozvoj kreativity a sebevyjádření:
DJing je umělecká forma, která umožňuje žákům vyjádřit svou kreativitu prostřednictvím hudby. Tento workshop může posílit jejich schopnost projevovat se a vyjadřovat své myšlenky a emoce.

2. Rozvoj dovedností v oblasti technologie:
DJing zahrnuje použití speciálního vybavení a software, což může pomoci žákům rozvíjet dovednosti v oblasti technologie a práce s digitálními nástroji.

3. Podpora týmové práce:
Podobně jako v pracovním prostředí i ve školním kontextu je důležité rozvíjet dovednosti týmové práce. Workshop DJingu může žáky naučit spolupracovat při mixování hudby a plánování jejich vystoupení.

4. Zábavná a motivující alternativa k tradiční výuce:
Workshop DJingu může být pro žáky zábavnou a motivující alternativou k tradiční výuce. Umělecké aktivity jako je DJing mohou pomoci udržet jejich zájem a angažovanost ve škole.

5. Podpora rozmanitosti a inkluzivity:
DJing je spojen s různými hudebními žánry a kulturami. Workshop DJingu může podpořit rozmanitost a inkluzi tím, že poskytne platformu pro různé hudební preference a zájmy žáků.

6. Rozvoj komunikačních dovedností:
Při mixování hudby a spolupráci s ostatními žáky musí být účastníci schopni efektivně komunikovat. Tento workshop může pomoci rozvíjet jejich komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu.

Celkově lze říci, že workshop DJingu může být pro školu přínosným nástrojem pro podporu uměleckého rozvoje, technologických dovedností, týmové práce a motivace žáků.

Proč se mnou spolupracovat?

– Přátelská a pohodová atmosféra během workshopu (viz článek v Média)
– Zábavná a srozumitelná koncepce
– Zkušený lektor (mám za sebou přes třicet vycvičených djs a desítky workshopů)
– Profesionální technika
– Budete u žáků „in“ 😀 (Djing frčí….Které jiné umění vás rozesměje, nabudí nebo dojme k slzám?)

Věděli jste,že ?

DJing jako umělecká forma je úzce spojený s dalšími činnostmi, které doplňují a obohacují celkový zážitek. Tyto různorodé činnosti umožní účastníkům zapojit se do různých uměleckých a kreativních projevů.

1. Taneční vystoupení:
DJing a tanec jdou často ruku v ruce. Živá hudba od DJe může inspirovat tanečníky a přispět k atmosféře a energii akce.

2. Vizuální projekce a světelné efekty:
Vizuální efekty, jako jsou projekce, LED obrazovky a světelné show, mohou doplnit hudbu DJe a vytvořit poutavou a stimulující atmosféru.

3. Live malba nebo street art:
Během DJ setu mohou být umělci povoláni k vytvoření live malby nebo street artu, což může přidat další vrstvu vizuálního umění do události.

4. Interaktivní umělecké instalace:
Interaktivní instalace, jako jsou digitální interaktivní projekce nebo umělecké objekty, mohou poskytnout účastníkům možnost zapojit se do tvorby umění během DJ setu.

5. Fotografie a videografie:
Fotografové a tvůrci videoobsahu mohou dokumentovat událost a zachytit atmosféru a energii DJ setu pro pozdější použití a sdílení.

6. Grafický design a vizuální komunikace:
Grafický design může hrát klíčovou roli v tvorbě propagačních materiálů pro události, jako jsou plakáty, letáky a sociální média.

7. Móda a módní design:
Módní designéři mohou vytvořit speciální oblečení nebo doplňky inspirované hudbou a estetikou DJingu pro účastníky akce.

8. Gastronomie a nápoje:
Kulinářské zážitky, jako jsou speciální koktejly nebo tematické menu, mohou být součástí celkového zážitku z události.

9. Relaxace:
Na vystoupeních mohou být také zařazeny aktivity relaxace, jako je jóga nebo meditace, aby se poskytla rovnováha mezi energií hudby a odpočinkem.

Zaujalo?

Pojďme to probrat nad šálkem čaje..

Petr Svoboda aka Dj Saint Soby

email: saint.soby@gmail.com
tel.: +420 777 333 702

V případě zájmu můžeme spolupráci rozvinout do pravidelných návštěv školy spojených s výukou djingu, například v rámci hudební výchovy, odpoledního vyučování apod. Nebo u vás může vzniknout učebna, kterou vybavíte vším co je potřeba k mixování a žákům tak nabídnete tréninkovou místnost k rozvoji jejich dovedností. Nebojte, dnes už vybavení nestojí čerta. Vše se dá projednat a vybrat techniku v dobrém poměru cena/výkon. smile

Charles Farrar Browne

„Průměrný učitel vypráví, dobrý učitel vysvětluje, nejlepší učitel inspiruje.“